Найкращі анекдоти, приколи

Найкращі анекдоти та приколи українською

Браузерна гра з Україною

Привіт усім, хто вирішив оце прочитати!
Отож, впевнений кожен з вас бодай колись уявляв себе політиком, генералом, успішним підприємцем чи журналістом? У це можна реалізувати сповна. Це окремий світ з власними порядками, перманентним комьюніті у понад 200000 користувачів. Тут ви можете знайти для себе епічні баталії, операції з валютним ринком, політичні дебати, та звичайні “срачі” у пресі. Цікавим фактом є, що адміни ні копійки не вкладають в рекламу гри. ЇЇ популяризація є виключно завданням мешканців едержав, для яких так званий “бейбібум” є засобом перетворення Батьківщини у “наддержаву”.

У грі побудований потужний військовий модуль, грамотно складені політична та економічна складові. Україна потребує нових гравців з новими ідеями, які з часом зможуть стати лідерами нашого віртуального світу, та вивести нашу державу на передові позиції! Зараз у нас йде війна з Росією – це відмінний шанс пробудити націоналістичні почуття та консолідувати наше комьюніті навколо єдиної мети – відсічі ворога.

Привіт усім, хто вирішив оце прочитати!

Привіт усім, хто вирішив оце прочитати!
Отож, впевнений кожен з вас бодай колись уявляв себе політиком, генералом, успішним підприємцем чи журналістом? У eRepublik це можна реалізувати сповна. Це окремий світ з власними порядками, перманентним комьюніті у понад 200000 користувачів. Тут ви можете знайти для себе епічні баталії, операції з валютним ринком, політичні дебати, та звичайні “срачі” у пресі. Цікавим фактом є, що адміни ні копійки не вкладають в рекламу гри. ЇЇ популяризація є виключно завданням мешканців едержав, для яких так званий “бейбібум” є засобом перетворення Батьківщини у “наддержаву”.

У нас залишився тільки один регіон і той не сьогодні, так завтра ми можемо втратити. Нам конче необхідні рекрути та свіжа кров. Лише масовий підтік гравців може допомогти відновити нам територіальну цілісність! Лише хай і віртуальна, проте національна свідомість може допомогти втримати державну суверенність. Війна з еУгорщиною – це відмінний шанс пробудити націоналістичні почуття та консолідувати наше комьюніті навколо єдиної мети – відсічі ворога.

Анекдоти ВКонтакті

анекдоти
Хочемо повідомити усіх наших друзів, що сайт anekdotu.org.ua надає можливість читання анекдотів у соціальних мережах VKontakte та Facebook.

Тепер ви завжди зможете отримати нові та веселі жарти, у своїй стрічці новин цих соціальних мереж. Для цього потрібно підписатися на наступні публічні сторінки:


Найкращі анекдоти та приколи Вконтакті

Наша сторінка на Фейсбуці

Нас 1 000 000!

sviato.netРаді повідомити Вам, що сьогодні визначна дата для сайту anekdotu.org.ua.

Згідно статистичних даних i.ua, 8 травня на наш сайт увійшов мільйонний відвідувач.

Дякуємо за те що Ви з нами, дякуємо за довіру нашому почуттю гумору.