Найкращі анекдоти, приколи

Найкращі анекдоти та приколи українською

Прокат ретро лімузина

12345

Колись в свій час Кві́тка Ці́сик (відома американська співачка українського походження), як видатний діяч культури і мистецтв США давала концерти в Канаді.
На прощальному банкеті на її честь, Рейгант дарує їй шикарний білий лімузин, проте Квітка відмовляється, кажучи:
- Ей, чого це ви? ВИ представляєте що про мене скажуть мої українські друзі (тоді ще Україна була в СРСР), взнавши що це подарунок! НЕ повірять що я тут робила!
Рейнан зашарівся, проте знайшов вихід:
- Гаразд, тоді Квітко купіть його!
- А скільки він буде коштувати?
- Чисто символічно, – відповів Рейнан, – один американський долар!
Квітка Цісик попорпалася в себе в сумці, дістала гаманець і витягнула з нього п’ять доларів. В пана Рейгана здачі не виявилося, проте Квітка Цісик його заспокоїла:
Та не шукайте ви тої решти, краще на здачу пришліть ще чотири лімузина!
Правда це чи ні, а в 1975 році під Києвом на приватній садибі одного з радянських музикантів було помічено п’ять білих лімузинів. Подарунок канадців? Можливо :)
До речі ви також можете спробувати прокат лимузинов Реутов у нас на сайте, це може бути лімузин для випускного чи кооперативу! Як би там не було, а лімузини цінувалися завжди, адже це авто елегантне, вишукане! Згадується анекдот:
Японці розробили спеціальний лімузин для східної Європи, які керується голосом. Ну і поляки вирішили придбати собі пару таких машин. “Матко боска” – зупиняється, “Курва” – їде, – пояснили японці полякам.
Ну ось сідає поляк за кермо. “Курча” – поїхав, раптом бачить, канава попереду. поляк з переляку забув як зупинятися, сидить весь в поті, починає молитви згадувати, зажмурився, горланить “Матко боска” – лімузин зупинився. В поляка аж серце в п’ятки втікло, витер піт, похитав головою і каже “Ех, курва, курва!”.