Найкращі анекдоти, приколи

Найкращі анекдоти та приколи українською

Чому ми не встигаємо вчитися?

12345

Протягом року у нас є 365 днів, щоб вчитися. З них 52 дня – неділі, залишається 313 днів. Навесні через теплу погоди складно взятися за навчання. Віднімаємо ще 50 днів. Залишилось 263 дня. Людина в середньому спить 8 годин. В рік це становить 122 дні. Залишається лише 141 днів. Якщо відняти по годині щодня на інші заняття (хобі), то віднімаємо ще 15 днів. Залишилось 126 днів. Кожен день ми приділяємо в середньому 2:00 на вживання їжі. Віднімаємо ще 30 днів. Залишається 96 днів. Приблизно ще 90 днів на рік ми гуляємо. Залишається лише 6 днів. Якщо у когось є тварини, треба хоча б хвилин 20 вигулювати або доглядати за ними – на рік, це 48 годин, тобто 2 дні. Залишилося 4 дні. Кожна людина хоча б 3 рази на рік може захворіти, віднімемо звідси ще 3 дні. І от дивіться, залишається всього 1 день і це день вашого народження.
Тепер ви розумієте чому ми не встигаємо вчитися?

За підтримки: сайту vagonka.com.ua – якісна вагонка цена доступна, рекомендуємо відвідати сайт!

Українець і американець стоять в туалеті біля пісуарів. Українець, зробив свою справу і попрямував до виходу. Американець йому вслід:
- А у нас в Америці після туалету руки миють.
- А у нас в Україні на руки не пісяють.

Повзе альпініст на скелю, раптом бачить – на вершині, зачепившись однією рукою за виступаючий камінь, в позі лотоса висить йог і читає книгу.
Альпініст отетерів і питає:
- А правду кажуть, що ви, йоги, все можете?
Йог відриває руку від каменя, перегортає сторінку:
- Брешуть!