Найкращі анекдоти, приколи

Найкращі анекдоти та приколи українською

Щоденник іншопланетянина

12345

Щоденник іншопланетянина:
2 квітня.
До нас прилетіли Японці. За допомогою своїх нанотехнологій зламали наш бункер за 4 години, після чого вгостили всіх суші. Було смачно, але хватило не всім. Ми їх зжерли.
14 квітня.
До нас прилетіли Американці. За допомогою своїх супер комп’ютерів зламали наш бункер за 2 години, після чого вгостили всіх хот-догами. Було смачно, але хватило не всім. Ми їх зжерли.
23 квітня.
До нас прилетіли Українці. За допомогою лома і “йоб твою мать”, зламали наш бункер за 2 хвилини, після чого вгостили всіх піздюлінами. Було не смачно, але хватило всім.

Сімейні психологи радять, коли затримуєшся, приходячи додому, сказати дружині щось типу: “Ти сьогодні приголомшливо виглядаєш!”. А якщо ви увійшли в квартиру рачки, і не в силах підняти голову, можна похвалити її педикюр. А якщо взагалі немає сил говорити – можна лизнути їй ногу і тихенько поскиглити.

Прийшов Янукович до ворожки, і каже:
— Розкажи мені про майбутнє.
Ворожка:
— Бачу — ти їдеш у авто з відкритим верхом. Бачу, навколо сотні тисяч людей. Бачу, що ці люди дуже раді, вони стоять з прапорцями, кульками, аплодують, кричать: “Браво!” У всіх дуже щасливі обличчя!
Янукович посміхнувся, і каже: — Ну так… Народ мене любить! А я можу потиснути їм руки?
— Ні. Кришка труни закрита.

Спонсор замітки: Ви власник мобільного телефону HTC, в якого тріснуло шкло? Бажаєте поменять стекло htc якісно та не дорого? Відвідайте наш сайт htc-center.